Sektörünün Lider Firmaları Eskişehir Endüstri Fuarı'nda Yerini Aldı

Makine, yazılım, otomasyon ve havacılık sektörünün lider firmaları Eskişehir Endüstri Fuarı’nda yerini aldı.

Savunma sanayi, makine ve havacılık sektörünün parlayan yıldızı Eskişehir Endüstri Fuarı açıldı

Eskişehir’in Ar-Ge, Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, Türkiye’nin havacılık, savunma ve imalat sanayindeki yerli üretim gücünü ortaya koymak üzere bugün itibariyle ikinci kez ziyaretçileriyle buluşuyor. 21 Ekim’e kadar ziyarete açık olacak fuar, ilk günden yoğun ilgi gördü.

İmalat ile savunma sanayisindeki firmalara önemli iş birliği fırsatları sunacak olan Eskişehir Endüstri Fuarı 18 Ekim’de açılıyor

 Eskişehir’in Ar-Ge, Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli üretim gücünü ortaya koymak üzere ikinci kez ziyaretçileriyle buluşuyor.
 
18-21 Ekim’de gerçekleşecek olan fuarda, Savunma Sanayii Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) şirketleri, imalat sanayi ve teknoloji üreten nitelikli tedarikçilerin katılımı ile gerçekleşecek B2B iş görüşmeleri kapsamında bir pazarlama platformu oluşturulacak. Fuar süresince “Vizyoner Genç” ve “Teknoloji Sokağı” etkinlikleri de gerçekleştirilecek.

Eskişehir Endüstri Fuarı’nın hem fiziki hem online ayağı büyük ilgi gördü

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası - Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Dört gün süren fuara, 22 ülkeden 103 marka, 205 firma ve temsilciliği katıldı. Fuarı, fiziki olarak 20 bin 256, online olarak ise 3 bin 387 ziyaretçi gezdi. Bu ziyaretçilerle katılımcılar arasında 203’ü online platformda toplam 836 B2B görüşme gerçekleştirildi.

Geleceğin teknolojilerine dair her şey, Eskişehir Endüstri Fuarı’nda!

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyacak olan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Eskişehir, yerli ve milli üretimdeki gücünü bu fuarda ortaya koyacak!

Eskişehir’in özellikle havacılık ve makine imalat sanayindeki gücünü ortaya koyacak olan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.