Firma Adı İletişim Konum
ARIMAN HIRDAVAT VE İNŞ.MALZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
75. yıl mah.emko sanayi sitesi a 5 blok no :2 / odunpazarı / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 228 1556
Web: www.arimanhirdavat.com.tr
Salon: 1
Stant: 122D
Ürün Grupları
  • Kompresörler

1969 yılında değerli babamız,kurucumuz Nihat Arıman tarafından kurduğumuz firmamızı ; büyüyen, gelişen endüstrimizle paralel olarak büyüyerek hırdavat ,makine ve sektörün ihtiyacı olan her ürünü tedarik ederek , kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ve müşterilerimizin desteği ile bugünlere taşıdık. Perakende hırdavat mağazacılığıyla 40 yılı aşan sektör faaliyetlerimizde, her zaman güvenilirlik ve dürüstlük, mutevazılık çizgisini benimsedik. Esnaf olduğumuzu, esnaflıktan geldiğimizi hiç unutmadık. Sektördeki itibar ve başarımızı ,istikrarlı duruşumuz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız, farklı ve yeni olan satış sistemlerini deneyerek,hizmet kalitemizi arttırarak konumuzda ihtisaslaşarak sağladık. İkinci jenerasyon olarak büyüklerimizden devraldığımız en büyük sermaye olarak dürüst ve temiz bir isimle bugün, tecrübe ve kaynaklarımızı, yeni vizyonumuz ile birleştirerek ARIMAN ı geleceğe taşıyacak yatırımları gerçekleştirmekteyiz. Hırdavatçılık artık çok farklı bir konumda, isminin çok ötesinde önem arzeden bir sektördür.Endüstriyel Sektörün sağlıklı büyüyebilmesi için gerekli olan güçlü ve kaliteli tedarik anlayışının ,iş geliştirme ,üretim noktalarında iyileştirme,çözüm ortaklığı,en uygun ürün tedariği ile gerçekleşebileği aşikardır.Buna göre; yeni teknolojileri takip ederek global ticaretin hızına uyum sağlamak ve agresif yönetim ve pazarlama sistemleri ile Arıman ın güçlendirilmesi esas alınmaktadır. ARIMAN olarak ülkemizin her noktasında hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde etki bırakan hizmet anlayışını başararak bilinebilirliğimizi arttırmak, heyecanımızı kaybetmeden proaktif düşüncemizi değerli müşterilerimize yansıtarak kaliteli mal ve hizmet tedariği taahhüdünde bulunmaktayız.

YALE LİFT 360 CERASKAL 1T 3MYALE TAŞIMA GRUBU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yalelift 360Zincirli Ceraskallar Yenilenmiş Tasarım Manuel zincirli ceraskal yeni imkanlar sağlar. Yeni 360° dönebilen manuel zincirli ceraskal, kaldırma operasyonlarında karşılaşılan tüm zorlukları ortadan kaldırır. Yale tasarımı; kalite ve işlevde uluslararası standartlara sahiptir. Tam Esneklik, Tam Güvenlik Yalelift 360 kullanıcıya tam güvenlik ve daha fazla çalışma alanı sağlar. Yeni tasarlanmış ve 360° dönebilen tahrik zincir kasnak kapağı her yönden çalıştırılabilir. Yeni tasarım ile kullanıcının yükün altında çalışmasına gerek kalmadan tüm uygulamalar gerçekleştirilebilir. Çok esnek yapıya sahip olan Yalelift 360° tam güvenlik sağlar ve kazaları ortadan kaldırır.

PFAFF HU 25-115 TS 2500 Manuel TranspaletYALE TAŞIMA GRUBU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PFAFF HU 25-115 TS 2500 Manuel Transpalet 2500 kg standart transpalet

Koçel 8315 - 6 ÇEKMECELİ, KAPAKLI DOLAP ÇALIŞMA ARABASIKoçel Çelik eşya ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıldığı Yerler Üretim ve montaj hatlarında; yardımcı malzemelerin taşınması ve muhafaza edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Üretim alanında orta büyüklükteki parçalarn taşınması içinde kullanılabilmektedir. Ürün Avantajları 6 çekmeceli ve 1 raflı dolaplı çalışma arabamız sayesinde ; üretim alanlarında orta büyüklükteki malzemelerin bir yerden bir yere beden gücü harcanmadan sevki, aynı zamanda ilgili yedek parça ve el aletlerininde muhafazası sağlanmaktadır. İstenildiğinde çekmece sayısı artıırılabilir, masa üzerine isteğe bağlı olarak pvc, galvaniz sac veya paslanmaz sac kaplama yapılabilir.

Dalgakıran Tidy 20 Vidalı Kompresör KurutuculuDalgakıran Kompresörler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek verimli vida bloklarına sahip seyyar-dizel motorlu ve sabit-elektrik motorlu model seçenekleri ile DALGAKIRAN vidalı hava kompresörler Ürünlerimizin tamamında, IE3 verimlilik sınıfında IP55 elektrik motorları, IP54 fan motorları, yıldız-üçgen motor yol verme sistemi, pazar ihtiyaçlarına göre IEC, UL/cUL, CE standartlarına uygun seçilmiş elektriksel malzemeler, yüksek verimli daha az enerji tüketen vida bloğu gibi yüksek kalitede komponentler standart olarak sunulur.

MILWAUKEE M18 CBS 125-0 AKÜLÜ BANT TESTEREMİLWAUKEE Yüksek performanslı Akülü ve Elektrikli El aletleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Açıklama 10 kat daha uzun motor ömrü ve 2 kat daha fazla çalışma zamanı için tasarlanmış Milwaukee® kömürsüz POWERSTATE motor. REDLINK PLUS elektronik aşırı yük koruma sistemi, makine ve batarya için sınıfının en dayanıklısıdır. REDLITHIUM-ION batarya , -20C° ye kadar diğer li-ion bataryalara oranla 2 kat a yakın çalışma zamanı ,%20 daha fazla güç , 2 kat a yakın batarya ömrü sağlar. 125mm x 125mm malzeme çapına kadar büyük kesme kapasitesi 0-116 m/dak. Aralığında 5 seviye değişken hız seçimi Kapalı bıçak koruma sistemi ile kullanıcıyı testereden korur , hızlı ve kolay testere değişimi sağlar. Şantiye ortamlarında kolay depolama için kiriş kancası Teknik Özellikler Akü Kapasitesi (Ah) #8722; Akü Sayısı 0 Şarj Süresi #8722; Yüksüz Hız (d/dk) 0-116 Bıçak Uzunluğu 1140 Kesme Kapasistesi (mm) 125x125

M18 ONEPD-502X ONE-KEY AKÜLÜ DAR. MATKAP VİDALAMAMİLWAUKEE Yüksek performanslı Akülü ve Elektrikli El aletleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ONE-KEY teknolojisine sahip M18 FPD Milwaukee ONE-KEY programıyla Bluetooth üzerinden bağlanma ONE-KEY üzerinden ihtiyaçlara uygun şekilde ayar yapma Hız kontrolü,tork,başlangıç ve bitiş hızları,ati-geri tepme fonksiyonları ve led Geri tepme önleme fonksiyonları Benzersiz kontrol için Program/Profil kaydetme Mükemmel sonuç için her tuş üzerine kendi profillerinizi oluşturun ve uygulama üzerinden birini seçin Araç belleğine 4 özel ayar kaydedip çalışma alanında hızlı seçim yapma ONE-KEY uygulamasının envanter fonksiyonlarıyla bütün araç/ ekipmanların toplam yönetimini sağlama Daha fazla güç-135Nm lik eşsiz tork Digital kontrollerin haricinde Elektronik Debriyaj ile 13 farklı tork ayarı Teknik Özellikler: Akü Kapasitesi (Ah):5.0 Akü Sayısı: 2 Şarj Süresi: 59 dak. 1. Viteste Yüksüz Hızı (d/dk): 0-550 2. Viteste Yüksüz Hızı (d/dk): 0-2000 Vidalama Kapasitesi (mm): 13 Maks. Ahşap Delme (mm): 45 Maks. Metal Delme (mm): 13 Maks. Duvar Delme (mm): 13 Maks. Darbe Sayısı (dar/dak): 0-32.000 Maks. tork (Nm): 135 Akülü Ağırlık (kg): 2.5 Tedarik Şekli: HD Kutulu Artikel Numarası: 4933451147

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.