Firma Adı İletişim Konum
ALPAN HİDROLİK PNOMATİK VE MAK. PARÇALARI İMALATI LTD. ŞTİ.
TORNACILAR SAN. SİT. D BLOK NO: 1-2 / Odunpazarı / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 228 2346
Web: www.alpanhidrolik.com
Salon: 1
Stant: 111B
Ürün Grupları
  • Üretim Makineleri
  • İşleme Teknolojileri
  • Metal İşleme Makineleri
  • Delme Makineleri
  • İstifleme
  • Beyaz Eşya Teknolojileri
  • Gıda İşleme Makineleri

ALPAN Firmamız 1995 yılında Eskişehir sanayisinde kurulmuştur. 100 m² kapalı bir alanda kurulmuş olan firmamız, Endüstriyel makine imalatı ve malzeme tedariğinde öncü kuruluşlarındandır. Gücünü ve bilgi birikimini bir araya getiren firmamız sektöründe lider yerli ürün tedariğine öncelik sağlamış olsa da dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla da çalışmaktadır. ALPAN HİDROLİK kuruluş yılından itibaren sürekli gelişmeye ve konusunda lider kuruluşlarla çalışmaya özen gösteren bir politika izlemeye çalışmıştır. 1998 yılından itibaren endüstriyel özel makine imalatını kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır. 2009 yılında proje ve satış mağazamız 500 m² kapalı alana taşınmış olup, proje mühendisi, satış-pazarlama ,montaj ustası, Satınalma, depo ,lojistik, IT ve muhasebe olmak üzere toplam 13 kişilik ekibiyle hizmet vermeye devam etmekte ve sürekli kendini geliştirerek kadrosunu genişletmeyi amaç edinmiştir. Firmamız insan kaynaklarını doğru kullanarak verimliliğini arttırıp, gelişen günümüz teknolojisini takip ederek Türk Endüstrisi nin ihtiyaç duyduğu global bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız 25 yıllık deneyimi ve güçlü kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutup sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. Amacımız; Sürekli eğitim sloganı ile firmamız bünyesinde çalışan ekibimizi, konusunda uzman kişilerle eğitimler düzenleyip daha iyi bir hizmet vermektir. Firmamız Eskişehir ve çevresinde geniş müşteri portföyüyle öncü kuruluş olarak ihtiyaca göre doğru ve hızlı çözüm sağlamaktadır. Misyonumuz, Endüstriyel alandaki tecrübemizi, ihtiyaca en uygun çözümü sunarak, kaliteden taviz vermeden, yerli ve yabancı ürünlerle müşterilerimize destek vererek, ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamaktır. Vizyonumuz, Alpan ailesi olarak; faaliyet gösterdiğimiz endüstriyel sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak rekabetçi, güvenilir, evrensel ve sürdürülebilirlik esaslarına uygun global bir firma olmayı hedefler. Kalite Politikamız, Kalite politikamız; sağladığımız ürün ve hizmetlerde, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer katan kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

ÇABUK BAĞLANTI EKİPMANLARIHIZLI BAĞLANTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bağlama ve sökme kolaylığı açısından günümüzde en çok tercih edilen bağlantı ekipmanlarından olan hızlı bağlantılar ile işçilik ve montajda KAYBEDİLEN ZAMANI en aza indirerek üretim verimliğinize büyük katkılar sağlanmaktadır.

PROFİLLERALÜMİNYUM SİGMA PROFİL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sigma profiller günümüzde başta endüstriyel alanlar olmak üzere bir çok uygulama alanına sahiptir. Hafif ve ağır sigma profilleri kullanarak sistemlerinizi daha güçlü ve dayanıklı bir hale getirebilirsiniz. İşçilik ve montaj giderlerinde yüksek tasarruf sağlar.

DOĞRUSAL HAREKET EKİPMANLARI80X80 LİNEER TRİGER KOMPAKT MODÜL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özel tasarlanan alüminyum profil gövdeler üzerine montajlanan yataklama elemanları hem pratik akuplasyon sağlar hem de gereksiz ağırlıkları sisteme yüklemez. Mevcut kesitlerin üzerinde bulunan kanal yapıları her türlü parçanın prosese bağlanmasını sağlar ve ayar yapılmasını kolaylaştırır.

EBARA POMPALAREBARA SIVI TRANSFER POMPALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Santrifüj pompa, bir gövde içinde bulunan bir kanatlı pervaneden oluşan pompa türüdür. Santrifüj pompalar, akışkan akışkanın hidrodinamik enerjisine dönüşel kinetik enerjinin dönüşümü ile akışkanları taşımak için kullanılır. Dönme enerjisi tipik olarak bir motor veya elektrik motorundan gelir.Santrifüj pompaların çeşitli endüstrilerde sayısız uygulamaları vardır. Genellikle petrol rafinerilerinde ve enerji santrallerinde kullanılır. Ayrıca, belediye su uygulamaları için tercih edilen pompalardır. Genelde su kaynağını, aspirasyona ihtiyaç duyulmadığı veya çok az olduğu durumlarda ana basınçtan hareket ettirmek için kullanılırlar. Dalgıç Pompalarda, motor pompa gövdesine bitişik olarak monte edilir. Bu bağlantı yerleri hava ve su geçirmeyecek şekilde izole edilerek sızdırmazlık sağlanmıştır. Herhangi bir dış etkene maruz kalmadan çalışmaları dalgıç pompaların avantajıdır.

SIZDIRMAZLIK EKİPMANLARIHİDROLİK-PNÖMATİK KEÇELER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sızdırmazlık elemanları makinaların veya sistemlerin içinde bulunan yağın, sıvının dışarıya çıkmasını ve dışarıda bulunan sıvının, tozun içeriye girmesini önlemek amacıyla kullanılan makina elemanları olup makinanın sağlıklı çalışabilmesi için gereklidirler Sızdırmazlık elemanları döner mil keçesi, O-Ring, takım halka, körüklü keçe gibi değişik isimlerle bilinir. Genelde hareketli veya hareketsiz makine parçaları arasında her türlü maddenin sızmasını önleyici elemanlardır.

Yüksek Performanslı Mühendislik YapıştırıcısıLOCTITE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

LOCTITE®, yapıştırıcılar, contalar ve yüzey işlemeleri alanında dünyanın lider markasıdır. Çığır açan teknolojimiz ile, insan ve makinenin sınırsız potansiyelini ortaya çıkarmak için dayanıklı, güçlü ve kalıcı daha verimli yapıştırıcılar sağlama hedefimizi sürdürmemizi sağlayan çözümler sunuyoruz. En zorlu endüstri uygulamalarımız için geniş ürün portföyümüz hakkında daha fazlasını öğrenin.

PNOMATİK PİSTONLARPİSTONLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Endüstrinin hemen her alanındaki makinelerde, pnömatik silindirler, sıkma, tutma, baskı, itme, kaldırma gibi birçok fonksiyonu uygulamada yaygın olarak kullanılmaktadır

HİDROLİKHİDROLİK GÜÇ ÜNİTELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hidrolik Güç Merkezi;hidrolik sistemlerde sistemin ihtiyacı olan hidrolik enerjiyi temin eden birimidir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.